شهر
سال ساخت
متراژ زمین
امکانات
قیمت

درباره ما

درباره پاراموت

 

پاراموت عضوی از اعضای شرکت سرمایه گذاری MIC Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi به شماره ثبت 128956-5 و با مدیریت آقای ismail Can در کشور جمهوری ترکیه میباشد که با داشتن بیش از 14 سال سابقه و با در دست داشتن مجوز رسمی در زمینه املاک و مستغلات متخصص در فروش و اجاره املاک مسکونی و تجاری در کشور ترکیه میباشد.

این شرکت فعالیتهای خود را با هدف جذب سرمایه گذاران اروپایی به ترکیه در سال 2004 از شهر ساحلی مارماریس در جنوب غربی ترکیه آغاز کرده و پس از 7 سال فعالیت مفید و مستمر در سال 2011 دفتر مرکزی خود را به شهر استانبول تغییر مکان داده.

یکی از دلایل مهم محبوبیت و موفقیت ما در طول این سالها خدمات بعد از فروش ما به خریداران بوده چرا که اکثریت بالایی از خریداران ما افراد خارجی هستند که پس از خرید ملک و یا سرمایه گذاری در ترکیه نیاز به حمایت و پشتیبانی متخصصان بومی در زمینه های کاری و فعالیتهای تجاری خود هستند.

از طرفی دیگر همکاری مستقیم ما با صاحبان پروژه های معروف و معتبر در طول سالیان گذشته باعث ایجاد روابط قوی و مستحکم بین طرفین و نتیجتا ایجاد آرامش خاطر و اطمینان و تنوع بیشتر در هنگام انتخاب برای خریداران شده.

هدف ما دادن انتخاب بیشتر به شما و آسان کردن تجربه خرید و سرمایه گذاری کردن شما عزیزان است. با بهره گیری از خدمات ما سرمایه گذاری شما در این کشور به امری سودآور و بدون دردسر تبدیل خواهد شد.

مدیریت بخش فارسی زبان شرکت MIC Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi

خدمات ما برای شما

ماموریت ما نشان دادن راهی درست برای هموطنان عزیزی است
که با هدف زندگی ، تجارت و اخذ اقامت کشور ترکیه را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اند.

ترانسفر فرودگاهی و تور بازدید از پروژه

پاراموت جهت بازدید شما از پروژه های انتخابی در سایت، خدماتی از قبیل مشاوره شما برای بازدید از پروژه ها و همراهی و راهنمایی شما در طول اقامتتان در ترکیه به همراه تمامی خدمات سفر شما نظیر بلیط هواپیما، ترانسفر فرودگاهی و اقامت در هتل را تدارک خواهد دید.

مشاوره سرمایه گذاری در ساخت پروژه ها

ترکیه بعنوان یکی از ۳ کشور اول جهان در زمینه سرمایه گذاری دربخش مسکن و مستغلات می باشد و در حال حاضر به بزرگترین دریافت کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی در غرب آسیا تبدیل شده است. گروه مشاوران پاراموت آمادگی دارد شما را در امر سرمایه گذاری در کشور ترکیه مشاوره داده و بدین منظور بهترین گزینه ها را برای پیشبرد اهدافتان به شما پیشنهاد دهد.

فروش مستقیم املاک ترکیه

پاراموت، نماینده رسمی شرکت های بزرگ ساخت و ساز ترکیه و فروشنده مستقیم پروژه های ترکیه بوده و با در دست داشتن تعداد وسیعی از پروژه های ملکی و با در نظر داشتن نیازها و اولویت های شخصی شما، بهترین پیشنهاد را خدمت شما ارائه خواهد داد.

دریافت حق شهروندی ترکیه

هر روز تعداد زیادی از افراد از ایران و سایر کشورها از طریق ما برای اخذ اقامت دائم ترکیه اقدام می کنند. شما هم می توانید برای مشاوره با همکاران ما در پاراموت جهت اخذ اقامت دائم ترکیه با ما تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی رایگان

اگر به دنبال آن هستید که بهترین روش ممکن مهاجرت و اخذ اقامت ترکیه را با توجه به شرایط خود و خانواده تان بدانید، کافیست با ما تماس گرفته و از مشاوره صمیمانه همکاران ما استفاده نمائید.

اخذ اقامت ترکیه

اخذ اقامت ترکیه در کوتاهترین زمان